úterý 31. července 2012

Miyo - No 29

Tento lak jsem ze zvědavosti zakoupila v prodejně Ziaja v Praze, Růžová 8. Měli na výběr více odstínů, ale já nemohla odolat zelené se zlatým shimmerem (jaké jiné barvě, že :). Ještě lak sliboval vůni po papaye/mangu. A hned vám prozradím, že po zkušenosti s tímto lakem co nejdřív zajdu pro další!

Jak je výše napsáno - lak má šťavnatě středně zelenou barvu se zlatým shimmerem, který se krásně přesune i na nehty. Je skvěle pigmentovaný, štěteček je užší (spíš jako Zoya). Nepamatuji si cenu, snad nějakých 50,- Kč, lahvička má 8 ml.

Ke slibované vůni vím jen to, že jsem ho lakovala asi ve 22,00 hodin, přejela jednou vrstvou nadlaku, pak očuchala nehty a byla cítit parfemace (spíš papaya, ale přiznám se, že nevím, jak ve skutečnosti voní, ale mango to nebylo). Ráno v 6,00 jsem je očuchala znovu a vůně byla už méně intenzivní a pak jsem ho čuchala před obědem a vůně byla zcela fuč. A ještě nevýhoda - po odlakování zanechal jemný zelený nádech na nehtech (i při použití podkladového laku).

Což je mi ale ve finále úplně ukradené, protože ta barva.... ta BARVA!!! ;)

Více info o této značce je na jejich FB a stránkách.

Miyo No 29 é verde com shimmer ouro. Ele é pigmentado muito, eu pintei 2 camadas. Este esmalte cheira como mamão e manga. Infelizmente, apenas um curto período :( ... Mas eu AMO ele ;) 


2 vrstvy bez nadlaku:

Na sluníčku:Ve stínu: