pondělí 26. března 2012

Make Up For Ever - Aqua Cream 02, 16, Lipstick 37

Tyto produkty byly hlavním důvodem návštěvy Sephora a jejích 20-40% slev. Poslední dobou mě totiž tato značka hodně láká. Po rtěnce č. 37 jsem toužila už dlouho a lákalo mě vyzkoušet i stíny Aqua Cream. Padla volba na č. 02 a 16. Číslo 02 se mi zalíbilo na první pohled a č. 16 se k nim z celé nabídky hodilo nejvíc. 
Sice momentálně všude tvrdím, že nechci nic třpytivého či lesklého a nosím jen matné produkty, no ale což, asi se to brzo změní :)

Zatím s žádným produktem nemám dlouhodobé zkušenosti, takže s výdrží atd. zatím neporadím.


EDIT 27.3.2012: 
Včera jsem se zkusmo nalíčila oběma stíny a bez hnutí vydržely od 15:00 do 23:00 hodin a navíc BEZ báze!! To přirovnávám skoro až k zázraku, protože mám mastnější víčka a doposud mi bez báze nedrželo nic, tedy vše se za chvíli slilo do čárek. 
Měla jsem akorát menší problémy s nanášením. Ptala jsem se při nákupu na to i slečny v Sephoře a ta mi na ně doporučila plochý štětec. Je třeba nabrat jen malé množství, protože jinak dělá takové mapy a špatně se to rozetře. Musela jsem si dopomoci prsty. Příště zkusím jen ty prstíky :). 
Ale i přes tento malinkatý problém jednoznačně doporučuji!!Stíny Aqua Cream č. 02
Na oficiálních stránkách je nazvaný Steel. Popsala bych ji jako šedobéžovou.


Stíny Aqua Cream č. 16
Na stránkách má pojmenování Pink Beige, mně se zdá malinko s broskvovým nádechem.

č. 02 a 16
Na sluníčku

Ve stínu


Rtěnka Rouge Artist Intense č. 37
Satin Bright Pink, na mojí hrozný fotce vypadá trochu do oranžova, ale je to výrazná růžová. Má perfektní krytí a jemnou konzistenci.Co jste si v Sephora akci koupily vy?