pátek 22. dubna 2011

Essence - Circus Confetti vs. Milani - Gems vs. Lippmann - Happy Birthday

Jen tak mimochodem, toto je můj 100. příspěvek :)

Tak a teď malé rychlé srovnání, ke kterému mě "donutil" hlavně lak Essence. Byla jsem zvědavá, jak si povede v konkurenci Lippmanna a Milaniho, protože v lahvičce je rozdíl jen minimální.

Na první pohled je vidět, že Essence má menší velikost glittrů, ale to, jestli bude krýt stejně jako kolegové, se nedalo z lahviček poznat. Ohledně barev glittrů nevídím rozdíl, snad jen Essence má trochu více fialových. Navíc obsahuje nejvíc těch maličkých zlatých, ty zbylé dva laky neobsahují.

Na závěr ještě dodám, že Milani Gems jsem ještě na nehtech neměla nalakovaný.

Vše foceno na denním světle/daylight:

Nejdříve lahvičky ...

1 vrstva/1 coat:
Essence kryje nejméně, Milani a Lippman tak nastejno...

2 vrstvy/2 coats:
Essence stále kryje nejmíň, Milani mě hodně překvapil, protože při druhé vrstvě se uchytlo hodně glittrů, u Lippmannu o něco méně...

3 vrstvy/3 coats:
No a tady je s konečnou platností vidět, že Essence má pořád veliké "díry", zato Milani kryje pořádně a Lippmann zůstal tak na půli (tři čtvrtě) cesty :)

Celkově musím říct, že mě moc potěšil Milani, jak moc kryje a pěkně se lakuje. Vlastně u všech jsem prostě lakovala a nemusela pošťuchovat glittříky kamkoliv a oni se samy takhle usadily. 

Ale zřejmě mým favoritem zůstane navždy Lippmann (fotky na nehtech tady), protože za prvé to byl můj první a za druhé má nejkrásnější lahvičku.