pondělí 20. prosince 2010

Dare To Wear - Love Potion

Pro mě trochu neznámá značka, i když jsem už její fotky na internetu párkrát viděla, a ne že by se mi nelíbily :) Tak jsem se rozhodla pár kousků pro zajímavost vyzkoušet. Zatím jsem zakoupila 4 barvy, ale jak to vypadá, nezůstane jen u nich.

První je Love Potion, tmavě vínová s mini holografickými třpytkami. Lakuje se krásně, pro plné krytí stačí bohatě 2 vrstvy, po zaschnutí má nepatrně hrubší povrch. Výdrž a odlakování zatím neposoudím, mám ho nalakovaný teprve od včerejšího večera.

Pokud by to někoho zajímalo, tak se laky Dare To Wear dají zakoupit u TASHA COSMETICS přes email - já jsem komunikovala přes tasha@tasha.cz se slečnou/paní Kubíčkovou a asi během 4 dní jsem měla laky doma. Cena za 1 kus je 99,- Kč, doručení přes PPL za 140,- Kč (tedy se asi vyplatí zakoupit si víc kusů) nebo je vyzvednout na prodejně Tasha, Slunná 541/27, Praha 6 (www.tasha.cz). Barvy můžete vybrat na www.lechatnails.cz.

Foceno pod umělým světlem (s bleskem a bez) - první fotka barevně odpovídá víc, 2 vrstvy s nadlakem Seche Vite (který brzy poletí do koše :)
A ještě vám ukážu pár fotek ze sobotní procházky opět do Pražské botanické zahrady v Troji a pár fotek našeho krasavce Maika :)